TE-SPOL FM s.r.o. - Kontakt společnostimapa tespol


TE-SPOL FM s.r.o.


Tel: + 420 595 172 305
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.tespolfm.eu 
 
Otevírací doba:
Po - Pá: 6:00 - 14:30
So - Ne: zavřeno, pouze elektronicky (emailem)

IČ: 28564791
DIČ: CZ28564791

Sídlo společnosti:
Jamnická 89
738 01 Staré Město
Česká republika
 
ID datové schránky:
gue62aa

Bankovní spojení:

Banka: Česká spořitelna a.s., Číslo účtu: 1666561319/0800
Banka: Československá obchodní banka, a.s., Číslo účtu: 268015625/0300

Obchodní rejstřík:
vedený Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 32282

 

 

Společnost TE-SPOL FM s.r.o. vznikla v roce 2008 jako společnost s ručením omezením, se základním kapitálem 2,000.000,- Kč. Aktivity společnosti se neomezují pouze na území České republiky, ale máme za sebou i zakázky v Belgii (Solar Turbines, na Slovensku, v Německu (Volskwagen Wolfsburg) a v Maďarsku (Cembrit Kft.) Zaměstnáváme vlastní techniky, konstruktéry, zámečníky i svářeče. Smyslem naší práce je nalézt technicky i cenově optimální řešení, které plně uspokojí všechny požadavky zákazníka. Jsme připraveni pomoci od návrhu až po realizaci projektu, vč. poradenství a servisních služeb.

Od roku 2010 se řídíme zákonnými povinnostmi a náležitostmi dle:

• ČSN EN ISO 9001 (Systém managementu kvality)
• ČSN EN ISO 14001 (Systém enviromentálního managementu)
• ČSN OHSAS 45001 (Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci)

V roce 2018 jsme se přestěhovali do vlastních výrobních a skladovacích prostor ve Starém Městě (u Frýdku-Místku). Disponujeme komplexním vybavení profesionální mechanizace (výrobní prostory cca 700 m2 s jeřábovou dráhou do 5T, vysokozdvižné vozíky 3T a 5T, obslužné plošiny, veškeré zámečnické vybavení, jádrové vrtání HILTI aj.). Samozřejmostí je vozový park pro přepravu menších ale i velkorozměrových výrobků.

Provádíme především:

• Demontáže, přesun a montáže technologických zařízení a celků
• Výrobu a montáž ocelových konstrukcí
• Logistické práce (demontáž – přeprava – montáž)
• Údržbářské a servisní práce
• Poskytujeme odborné služby v oblasti systémů EPS (Systém elektrické požární signalizace), SHZ (Stabilní hasicí zařízení), CCTV (kamerové systémy) a EZS (elektronická zabezpečovací signalizace)
• Výrobu a montáž regálových systémů a bezpečnostních zábran
• Montáže vzduchotechnických a potrubních systémů
• Zpracování průvodní dokumentace technologických celků a částí
• Zakázkovou výrobu

Poskytujeme zpracování návrhu, výrobní dokumentace a dokumentace ocelové konstrukce všech stupňů pomocí programu Tekla Structures, který představuje reálné modelování konstrukce se zohledněním všech požadavků zákazníka na výrobu a montáž. Výsledkem jsou výstupy přesných výkresů, výkazů a 3D modelů v každé fázi zakázky. Dále zajišťujeme vypracování statických a dynamických výpočtů autorizovaným inženýrem pro obor statika a dynamika staveb v programech SCIA a IDEA StatiCa.

Firma TE-SPOL FM s.r.o. je pojištěna u společnosti ČSOB Pojišťovny, a.s. pro pojištění odpovědnosti za škodu a to do výše 50.000.000,- Kč po České republice a celé Evropě. V závislosti na druhu a charakteru práce je možno po dohodě s dodavatelem toto plnění navýšit z důvodu objemnějších a finančně náročnějších prací.