TE-SPOL FM s.r.o. - Kontakt společnostimapa tespol


TE-SPOL FM s.r.o.


Tel: + 420 595 172 305
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.tespolfm.eu 
 
Otevírací doba:
Po - Pá: 6:00 - 14:30
So - Ne: zavřeno, pouze elektronicky (emailem)

IČ: 28564791
DIČ: CZ28564791

Sídlo společnosti:
Jamnická 89
738 01 Staré Město
Česká republika
 
ID datové schránky:
gue62aa

Bankovní spojení:

Banka: Česká spořitelna a.s., Číslo účtu: 1666561319/0800
Banka: Československá obchodní banka, a.s., Číslo účtu: 268015625/0300

Obchodní rejstřík:
vedený Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 32282

 

 

 

 

 • Společnost TE-SPOL FM s.r.o.

  Jsme mladá firma, jež se transformovala ze skupiny revizních techniků a mechaniků, kteří se podíleli na vybraných zakázkách.

  Od roku 2008 má firma základní kapitál cca. 2 000 000 Kč. Pracovníci firmy TE-SPOL FM s.r.o. jsou odborně a kvalifikačně vyškoleni. Od roku 2010 se řídíme zákonnými povinnostmi a náležitostmi dle ČSN EN ISO 9001. Disponujeme komplexním vybavením malé a střední mechanizace. Provádíme především montáže technologických zařízení, výrobu ocelových konstrukcí, logistické práce pro výstavby průmyslových celků, revize vyhrazených strojních zařízení, zakázkovou výrobu, revize, opravy a repase strojních zařízení. Poskytujeme zpracování návrhu, výrobní dokumentace a dokumentace ocelové konstrukce všech stupňů pomocí programu Tekla Structures, který představuje reálné modelování konstrukce se zohledněním všech požadavků zákazníka na výrobu a montáž. Výsledkem jsou výstupy přesných výkresů, výkazů a 3D modelů v každé fázi zakázky. Dále zajišťujeme vypracování statických a dynamických výpočtů autorizovaným inženýrem pro obor statika a dynamika staveb v programech SCIA a IDEA StatiCa.
  Firma TE-SPOL FM s.r.o. je pojištěna u společnosti ČSOB Pojišťovny, a.s. pro pojištění odpovědnosti za škodu a to do výše 50.000.000,- Kč po České republice a celé Evropě. V závislosti na druhu a charakteru práce je možno po dohodě s dodavatelem toto plnění navýšit z důvodu objemnějších a finančně náročnějších prací.

   

  Tekla Structures logo2

   


  Mezi naše zákazníky patří:
  Kimberly-Clark s.r.o., Jaroměř, Maxion Wheels Czech s.r.o. - divize Alukola, ArcelorMittal Frýdek-Místek a.s., DÜRR ECOCLEAN, spol. s r.o.
  ITT HOLDINGS CZECH REPUBLIC s.r.o., Mobis Automotive Czech s.r.o., Elektrikmont s.r.o, Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
  Ingeteam a.s., Reelgate s.r.o., Valášek spol. s.r.o., Gates Hydraulics s.r.o., HYSCO Czech s.r.o., DYMOC Czech s.r.o., EKOL s.r.o.
  VEOS Pospíšil s.r.o, Siemens Nový  Jičín, Solar turbines s.r.o., Lear Corporation Hranice Czech Republic, s.r.o.,
  Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o., Saft Ferak a.s., Carl Schenck spol. s.r.o.,
  INKOS CZ, a.s., GELPO s.r.o., Hennecke s.r.o. a další ne méně důležití zákazníci