TE-SPOL FM s.r.o. - Organizační struktura

 

struktura cz

 

 

 • Společnost TE-SPOL FM s.r.o.

  Jsme mladá firma, jež se transformovala ze skupiny revizních techniků a mechaniků, kteří se podíleli na vybraných zakázkách.

  Od roku 2008 má firma základní kapitál cca. 2 000 000 Kč. Pracovníci firmy TE-SPOL FM s.r.o. jsou odborně a kvalifikačně vyškoleni. Od roku 2010 se řídíme zákonnými povinnostmi a náležitostmi dle ČSN EN ISO 9001. Disponujeme komplexním vybavením malé a střední mechanizace. Provádíme především montáže technologických zařízení, výrobu ocelových konstrukcí, logistické práce pro výstavby průmyslových celků, revize vyhrazených strojních zařízení, zakázkovou výrobu, revize, opravy a repase strojních zařízení. Firma TE-SPOL FM s.r.o. je pojištěna u společnosti ČSOB Pojišťovny, a.s. pro pojištění odpovědnosti za škodu a to do výše 50.000.000,- Kč po České republice a celé Evropě. V závislosti na druhu a charakteru práce je možno po dohodě s dodavatelem toto plnění navýšit z důvodu objemnější a finančně náročnější práce.

  Mezi naše zákazníky patří:

  Kimberly-Clark s.r.o., Jaroměř, Maxion Wheels Czech s.r.o. - divize Alukola, ArcelorMittal Frýdek-Místek a.s., DÜRR ECOCLEAN, spol. s r.o.
  ITT HOLDINGS CZECH REPUBLIC s.r.o., Mobis Automotive Czech s.r.o., Elektrikmont s.r.o, Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
  Ingeteam a.s., Reelgate s.r.o., Valášek spol. s.r.o., Gates Hydraulics s.r.o., HYSCO Czech s.r.o., DYMOC Czech s.r.o., EKOL s.r.o.
  VEOS Pospíšil s.r.o, Siemens Nový  Jičín, Solar turbines s.r.o., Lear Corporation Hranice Czech Republic, s.r.o.,
  Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o., Saft Ferak a.s., Carl Schenck spol. s.r.o.,
  INKOS CZ, a.s., GELPO s.r.o., Hennecke s.r.o. a další ne méně důležití zákazníci